Agenda

Títol Tipus d'activitat Espai de festa Data Hora
Inauguració exposició «Espai i Festa» - piscolabis i copa de cava per celebrar el compte enrere per la Festa Major de Sants 2019 (a la Lleialtat Santsenca) Plaça Malaga 19:00
Manifestació feminista "Per unes festes lliures d'agressions" Calaix de la Vergonya 20:30
Pilar a Sant Bartomeu, a l’esglèsia de Santa Maria de Sants Cultura popular Castellers de Sants 10:00
Pregó Alternatiu (a Cotxeres de Sants) Calaix de la Vergonya 18:00
Activitats infantils Infantil Casal de Joves 18:30
Pilar al pregó, a l’Espanya Industrial Cultura popular Castellers de Sants 19:30
Traca d’inici de Festa Major i Jefas del Ritme DJ i música enllaunada Papin 20:00
Bloc party DJ i música enllaunada Casal de Joves 20:00
Traca d’inici de la festa major (davant de Cal Borinot) Cultura popular Castellers de Sants 20:30
Correbars amb la txaranga de Banda Patilla Cultura popular Castellers de Sants 20:35
Traca d’inici de Festa Major i cercavila amb el Triangle de Sants Plaça de la Farga 21:00
Traca d’inici de Festa Major Finlàndia 21:00
Concerts amb Saheli (bollywood), Quimera, Hortelanas Que Pintxan i DJ Marikarmen Free Música en directe Horta Alliberada 21:00
Sopar de germanor Gastronomia Sagunt 21:00
Traca d’inici de Festa Major Robrenyo 21:00
Concerts amb Mateolika, Punksets, Birras terror i PD Qualsevol Música en directe Burgos 21:00
Traca d’inici de Festa Major Galileu 21:30
Sopar de montaditos a la barra de la Comissió Gastronomia Galileu 21:30
Concerts amb Inèrcia, Insershow i PD Patilles Música en directe Casal Independentista 22:00
Mancha ‘e plátano (bomba porto-riquenya de ritmes afrocaribenys). DJ i música enllaunada Papin 22:00
Concerts amb Tarantination, DJ Hanakito i DJ Reimy Música en directe Calaix de la Vergonya 22:00
ImproBarcelona (teatre) Teatre Vallespir de Baix 22:00
Traca d’inici de Festa Major Guadiana 22:00
Sopar del Frankfurt Gastronomia Finlàndia 22:00
Traca d’inici de Festa Major i cercavila Cultura popular Alcolea de Dalt 22:00
Tabalers de Sants Cultura popular Guadiana 22:05
Cocodrilo Club amb Albert Malla DJ i música enllaunada Casa Gran (Rosés) 22:30
Concerts al carrer amb Playman (versions), ball de gralles amb Els Quatrevents (redescobreix la gralla amb cançons actuals) i PD Música en directe Castellers de Sants 22:30
Ball amb el Duo Celeste Música en directe Valladolid 22:30
Ball amb The Flaming Shakers (tribut als Beatles) i The Surfin Burritos (versions de Rock’n’roll) Música en directe Robrenyo 23:00