Parc de l'Espanya Industrial

La Festa Major Alternativa celebrarà els seus actes unitaris del cap de setmana al Parc de l'Espanya Industrial.

  Pots consultar la programació de la resta d'espais de la FMA en aquest apartat.

Important! Alguns actes requereixen reserva prèvia.

Títol Tipus d'activitat Data Hora
Taller de serigrafia Gastronomia 14:00
Pregó de FMAS + Banda Patilla (txaranga) Música en directe 17:00
Xerrada "Desmuntant l'estigma i la violència institucional d'es d'una perspectiva transfeminista" 19:00
Sants Block Party (festa hip hop) Música en directe 20:00
Vermut amb Ikki del Casal de Joves (petardeo milenial) DJ i música enllaunada 12:00
Menjar a càrrec d'El Refugi Gastronomia 14:00
8è Campionat de Mus de Sants Esport i competició 16:30
Fronteres Invisibles (joc de rol en viu) 18:00
Trivial sobre el pistolerisme 19:30
Nit de raperxs del barri (Faggot Hunters, Petit Kaos i Flayaz) Música en directe 21:30
Pussy Selektah + show (dancehall) DJ i música enllaunada 23:00
Vermut amb Txema de l'Horta Alliberada (rumba) Música en directe 12:00
Menjar a càrrec de Feminismo Comunitario Gastronomia 14:00
Espectacle infantil de titelles "Bajo el Mar" de la Compañia Clancarakol + Taller de manualitats en familia Infantil 17:00
Xerrada Autodefensa feminista ¿Qué hacemos con los violadores? 19:00
Tribut a Raffaella Carrà 20:00
Provocación al Incendio (rap insurrecto) + Idadeola (reggaeton rap) + Las Bajas Pasiones (electrónica trap) Música en directe 23:00
Vermut amb Punxa la Llum! DJ i música enllaunada 12:00
Menjar a càrrec d'Alerta Solidària Gastronomia 14:00
Punxada de sobretaula amb SSP i Señoras Mayores DJ i música enllaunada 15:00
Campionat de futbolín Esport i competició 18:00
Titetres Desde Abajo amb l'obra Cristóbal Infantil 20:00
Orquestra Tumultuosa (bachata salsa) Música en directe 22:00
DJ La Niña Mai DJ i música enllaunada 23:00
Vermut amb The Rusty's (reggae ska) Música en directe 12:00
Escalabirres Esport i competició 17:00
Cursa de pasteres Esport i competició 17:00
Sorteig panera antirepre del GHAS 18:00
Espectacle Circ Can Batlló 18:30
Concurs de drags amb PersonajePersonaje 20:00
Elektra Insogna (electro pop) Música en directe 22:00
DJ Marikarmen Free (petardeo o barbàrie) DJ i música enllaunada 23:00