Agenda

Títol Tipus d'activitat Espai de festa Data Hora
Vermut musical funky DJ i música enllaunada Guadiana 13:30
Menjar a càrrec d'Alerta Solidària Gastronomia Parc de l'Espanya Industrial 14:00
Punxada de sobretaula amb SSP i Señoras Mayores DJ i música enllaunada Parc de l'Espanya Industrial 15:00
Skateboarding & graffitti per a infants a càrrec de Snt4ever Pl. Màlaga (Bonet i Muixí) 16:00
Jocs gegants per a petits i grans Infantil Castellers de Sants 17:00
Manualitats infantils Infantil Valladolid 17:30
Taller d’ensinistrament caní amb Xavi Rastoll Guadiana 18:00
Campionat de futbolín Esport i competició Parc de l'Espanya Industrial 18:00
Batalla de rap Música en directe Robrenyo 18:00
Jocs infantils amb Mikko Savikko Infantil Alcolea de Dalt 18:00
Jocs de taula farguers Plaça de la Farga 18:00
Contacontes de La Inexplicable amb xocolatada Infantil Alcolea de Baix 19:00
Havaneres a càrrec de Xarxa (rom cremat amb tiquet) Música en directe Pl. Màlaga (Bonet i Muixí) 19:00
Cata de cerveses R115 Gastronomia Valladolid 19:30
Titetres Desde Abajo amb l'obra Cristóbal Infantil Parc de l'Espanya Industrial 20:00
Actuació de Marta Gin (versions) Música en directe Guadiana 20:00
Concert de No Estamos Locos (rumba) Música en directe Plaça de la Farga 20:30
Morena Tradipatxanga + Miquel del Roig Música en directe Castellers de Sants 20:30
Nit de dones amb el DJ Txanga Música en directe Finlàndia 22:00
DJ Eudald Selva DJ i música enllaunada Robrenyo 22:00
Havaneres amb Mar Brava 4 Música en directe Alcolea de Dalt 22:00
Nit jove: Fucking Fools DJ Pinkiflor Música en directe Pl. Màlaga (Bonet i Muixí) 22:00
Orquestra Tumultuosa (bachata salsa) Música en directe Parc de l'Espanya Industrial 22:00
Concert de Los 80 Principales Música en directe Plaça de la Farga 22:00
Concert de Doble X (versions pop-Rock dels 70s, 80s, 90s i 2000s) Música en directe Guadiana 22:00
Concert del grup Triscaidecafobia Música en directe Alcolea de Baix 22:30
DJ La Niña Mai DJ i música enllaunada Parc de l'Espanya Industrial 23:00
Jocs de taula Infantil Plaça de la Farga 02:30
Pinta el teu Drac: activitat infantil a càrrec del Col·lectiu d’Artistes de Sants i dels Diables de Sants. Infantil Pl. Màlaga (Bonet i Muixí) 10:00
Activitat infantil Infantil Robrenyo 10:00