Agenda

Títol Tipus d'activitat Espai de festa Data Hora
Evil Rosebud (Blues, Swing i Rockabilly) i Nautilus Música en directe Vallespir 22:00
Concerts amb Las Niñas del Corro, Santa Salud + Elane, Jazzwoman i DJ Inés + Red Wine Inity Calaix de la Vergonya 22:00
Sisterhoods, espectacle poètic i musical, de la mà de Txell Sota i Sílvia Bel Fransi, unides en ple moviment feminista #metoo. Les acompanyen Pol Oñate, al piano, i Maria Rosa Pons al violoncel. Música en directe Papin 22:00
Ball amb el Dúo Mediterráneo Música en directe, Ball i dansa Valladolid 22:30
The Sick Boys (Rock’n’Roll de Sants) i MariKarmen Free PD Música en directe, DJ i música enllaunada Vallespir de Baix 22:30
Havaneres amb el grup Xarxa i rom cremat Música en directe, Cultura popular Alcolea de Baix 22:30
Nit electrònica: Dubcat i PD DJ i música enllaunada Sagunt 22:30
Ball amb DJ Xanga (Música dels 70’s, 80’s i 90’s) DJ i música enllaunada Finlàndia 23:00
Badulaque 80 (grup de versions) Música en directe Plaça de la Farga 23:00
Nit de salsa amb Piquete Afincao Música en directe, Ball i dansa Galileu 23:00
Discomòbil amb Eudald Selva DJ i música enllaunada Robrenyo 23:00
Concert al carrer amb DJ OGT DJ i música enllaunada Castellers de Sants 23:00
Aisha Fay (Soul timal R&B) i Ismael Gonzalez “Resilenciaour19” Música en directe Casa Gran (Rosés) 23:00
Concert amb Son de la Rambla Música en directe Guadiana 23:00
Discomòbil 80’s i 90’s amb DJ Metxes DJ i música enllaunada Alcolea de Dalt 23:00
Esmorzar lliure Gastronomia Finlàndia 09:00
Mercat al carrer (tot el dia) Fira al carrer Vallespir 10:00
Jocs infantils Infantil Plaça de la Farga 10:00
Esmorzar infantil Gastronomia, Infantil Galileu 11:00
Activitat infantil Infantil Robrenyo 11:00
Manualitats per a la canalla Infantil Casa Gran (Rosés) 11:00
Torneig de Futbol Antics Tallers Manel a Maristes de Sants Esport i competició Finlàndia 11:30
Pinta al carrer i treu l’artista que tens dins Infantil Galileu 11:30
Concurs de dibuix Infantil Guadiana 11:30
Juguem al carrer (activitat per a infants) Infantil Sagunt 11:30
Festa de l’escuma Infantil Alcolea de Baix 12:00
Inscripció al Concurs de truites Galileu 12:00
Tallers infantils Infantil Alcolea de Dalt 12:00
Concurs d’allioli Gastronomia Valladolid 12:30
Guerra d’escuma Infantil Plaça de la Farga 12:30