Agenda

Títol Tipus d'activitat Espai de festa Data Hora
Jocs de taula farguers Plaça de la Farga 18:00
Classe de zumba amb l’Alberto i la Claudia Guadiana 18:00
Espectacle infantil de clown i màgia a càrrec de Xicana Infantil Finlàndia 18:00
Acte commemoratiu del 40+ 1 aniversari amb Just Say Yes Música en directe Alcolea de Baix 18:00
Mostra d’Entitats de la Lleialtat Santsenca (dansa, música, poesia, jocs de taula) Pl. Màlaga (Bonet i Muixí) 18:00
Jaume Barri Música en directe, Infantil Castellers de Sants 18:30
Xerrada Autodefensa feminista ¿Qué hacemos con los violadores? Parc de l'Espanya Industrial 19:00
Cata de vins Gastronomia Valladolid 19:30
Concert dels Palanca (versions de cantautors) Música en directe Guadiana 20:00
Tribut a Raffaella Carrà Parc de l'Espanya Industrial 20:00
Concert del duo Liam Billywood (versions) Música en directe Alcolea de Dalt 20:00
Pau Alabajos + Monolegs Música en directe Castellers de Sants 20:30
DJ Eudald Selva DJ i música enllaunada Robrenyo 22:00
Actuació del Mag Pere i de Rafa i la Nona Infantil Alcolea de Dalt 22:00
Havaneres amb el grup Mar Brava Música en directe Alcolea de Baix 22:00
Nit de DJ: Lo Puto Cat DJ i música enllaunada Pl. Màlaga (Bonet i Muixí) 22:00
Concert de Mala Vida v4 Música en directe Plaça de la Farga 22:00
Concert d'Unión Habanera (salsa, bachata, merengue i cúmbia) Música en directe Guadiana 22:00
Provocación al Incendio (rap insurrecto) + Idadeola (reggaeton rap) + Las Bajas Pasiones (electrónica trap) Música en directe Parc de l'Espanya Industrial 23:00
Gimcana fotogràfica Pl. Màlaga (Bonet i Muixí) 10:00
Taller de fang per a infants Infantil Pl. Màlaga (Bonet i Muixí) 10:00
Activitat infantil Infantil Robrenyo 10:00
Jocs infantils Infantil Guadiana 11:00
Jocs d'aigua Infantil Plaça de la Farga 11:00
Vermut musical DJ i música enllaunada Alcolea de Dalt 12:00
Vermut musical amb Eugenio Música en directe Alcolea de Baix 12:00
Vermut musical amb Bóssalo (bossanova) Música en directe Pl. Màlaga (Bonet i Muixí) 12:00
Vermut amb Punxa la Llum! DJ i música enllaunada Parc de l'Espanya Industrial 12:00
Guerra de globus d’aigua Infantil Guadiana 12:00
Jocs de taula Plaça de la Farga 12:30