Agenda

Títol Tipus d'activitat Espai de festa Data Hora
Jocs de taula per adults Casa Gran (Rosés) 17:30
Actuació castellera a la plaça de Bonet i Muixí Cultura popular Castellers de Sants 18:00
Sardanes La Principal de Llobregat Música en directe, Ball i dansa Plaça de la Farga 18:00
Taller de circ a càrrec de La Sala Infantil Finlàndia 18:00
Masterclass de Zumba Guadiana 18:00
Circ + Escalabirres Esport i competició, Teatre Parc de l'Espanya Industrial 18:30
Pilar caminant des de plaça de Bonet i Muixí fins a Cal Borinot Cultura popular Castellers de Sants 18:30
Tarda coral amb N’Clau vocal Música en directe Sagunt 19:00
Country Ball i dansa Alcolea de Dalt 19:00
Concert de tarda amb Pascual & Els Desnatats Música en directe Castellers de Sants 19:30
Tarda-nit de Salsa/Bachata a càrrec del DJ animador Deyvis Kimbara DJ i música enllaunada, Ball i dansa Valladolid 20:00
Sopar mexicà amb tacos Gastronomia Guadiana 20:30
Concert amb Rage to Antonio Machine, Hexen, Pop (ex-Cranc) i The Cabrians Música en directe Parc de l'Espanya Industrial 21:00
Sopar de gala veïnal Gastronomia Sagunt 21:00
Traca i fi de Festa Major Robrenyo 21:00
Sopar de germanor Gastronomia Finlàndia 21:30
La mirada violeta (Tarda de poesia i música feminista) Vallespir de Baix 21:30
Concerts amb Cronopios (mestissatge festiu), Atupa (rap) i PlanB (DJ freestyle)* Música en directe Castellers de Sants 22:00
Abel qué Pasa (Punk), Sonidera Garbanza (riddims de Dancehall jamaicà) i Cosita Seria Sistema de Sonido (Ladyfest BCN i Garbanzo punxen cançons i ritmes fets fonamentalment per dones) Música en directe Papin 22:00
Ball amb la Discomòbil d’Uri Ferré DJ i música enllaunada Casa Gran (Rosés) 22:30
El Putu Nota (Hip-hop de Cornellà i Sants), Som Caliu (Rumba de Sants) i La Trocamba Matanusca (so balcànic des del País Valencià) Música en directe Vallespir de Baix 22:40
Orquestra The Show Time Música en directe Alcolea de Baix 23:00
Discomòbil amb MariKarmen Free PD, a les 2:30 traca de fi de festa i percussió a càrrec de Catalan i Baketomba Música en directe Alcolea de Dalt 23:00
Rumba amb Newitas i Rumba Tarumba Música en directe Guadiana 23:00
Orquestra Celeste Música en directe Valladolid 23:00
Nit de gala: concert de versions amb Clotildes Música en directe Sagunt 23:00
Mala vida (Pop-Rock) Música en directe Plaça de la Farga 23:00
Espases lluminàries, Fugados d’Alcatraz i Triangle de Sants Música en directe Galileu 23:00
Discomòbil DJ Final de Festa DJ i música enllaunada Robrenyo 23:00
Ball amb l’Orquestra Guateque Música en directe, Ball i dansa Finlàndia 23:00