Agenda

Títol Tipus d'activitat Espai de festa Data Hora
Traca d’inici de Festa Major Alcolea de Baix 23:00
Nit de Ska i Reggae amb The Sybarites i PD Música en directe Sagunt 23:00
Ball amb The Flaming Shakers (tribut als Beatles) i The Surfin Burritos (versions de Rock’n’roll) Música en directe Robrenyo 23:00
Ball d’inauguració Ball i dansa Alcolea de Dalt 23:00
Discomòbil DJ i música enllaunada Vallespir 23:00
Ball amb El Guateque, a la 1h Discomòbil vintage amb DJ Chus Soler DJ i música enllaunada, Ball i dansa Plaça de la Farga 23:00
Orquestra Millenium Música en directe Alcolea de Baix 23:05
Resiliència (rap manlleuenc) i La Màlaga Essència Rumbera (rumba de Sants) Música en directe Vallespir de Baix 23:15
Nit de Ska i Rock amb Despit, a la 1h PD Pinkflor Música en directe Finlàndia 23:30
Nit de ball amb The VIP band Música en directe, Ball i dansa Guadiana 23:30
Grillone’s Band (Rock) i Beat Road (1:30h, Blues i Rock) Música en directe Galileu 23:30
Esmorzar lliure Gastronomia Finlàndia 09:00
Fira artesanal (fins les 21h) Alcolea de Dalt 10:00
Campionat de Remigio masculí i femení Plaça de la Farga 10:30
Traca d’inici de Festa Major Vallespir 11:00
Pintxo-pote Gastronomia Alcolea de Dalt 11:00
Esmorzar infantil Gastronomia, Infantil Galileu 11:00
Traca d’inici de Festa Major Valladolid 11:00
Concurs de dibuix Plaça de la Farga 11:00
Traca d’Inici + Tabalers amb Bufons del Foc Cultura popular Sagunt 11:00
Ballada de Country Ball i dansa Vallespir 11:30
Sardanes amb la colla La Principal del Llobregat Música en directe, Ball i dansa Valladolid 11:30
Guerra d’aigua per a petits i grans Infantil Finlàndia 11:30
Vermut musical amb DJ Kötxambrosa + espai infantil DJ i música enllaunada, Infantil Calaix de la Vergonya 12:00
Vermut + xerrada "Cent anys després, la vaga de La Canadenca ens assenyala el camí" Burgos 12:00
Actuació Soul de The Royal Melon Orchestra Música en directe Alcolea de Dalt 12:00
Vermut musical amb Marina Tuset (jazz en acústic) Música en directe Papin 12:00
Activitats infantils Infantil Vallespir de Baix 12:00
Guerra d’aigua Infantil Galileu 12:00
Esmorzar de forquilla Gastronomia Alcolea de Baix 12:00